Zakład Optyczny – optyk Paczkowski, Sanok

O NAS

Nasz Zakład Optyczny w swoim obecnym kształcie istnieje od 20 lat, tj. od 1996 roku. W codziennej pracy liczy się Klient, podchodzimy więc do każdego z nich indywidualnie, a nasza kadra stara się jak najlepiej zaspokoić jego potrzeby. Oferujemy najwyższej klasy produkty oraz zapewniamy stosowne gwarancje.

  • Jesteśmy konkurencyjni cenowo na rynku.
  • Posiadamy 2 salony na terenie Sanoka.
  • Właścicielem firmy jest J. B. Paczkowska.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG!

Optyk Sanok

BADANIA WZROKU

BADANIA OPTOMETRYCZNE

W naszych gabinetach oferujemy pełny zakres badań okulistyczno – optometrycznych.

BADANIA OKULISTYCZNE

Badania okulistyczne mają na celu diagnozowanie i leczenie chorób oczu (np. jaskry, zaćmy, AMD) i obejmują między innymi: badanie dna oka, bezdotykowy pomiar ciśnienia gałki ocznej. Wzrok sprawdzany jest także pod kątem widzenia peryferyjnego, percepcji głębi i funkcjonowania mięśni odpowiedzialnych za ruch gałek ocznych.

DOBÓR OKULARÓW I SOCZEWEK

Specjalizujemy się w badaniu pod kątem doboru okularów jak i soczewek kontaktowych. Odpowiednie procedury badania, minimalizują ryzyko błędu, a wykorzystanie różnorodnych testów sprawia, że badanie jest dokładniejsze i przyjemniejsze dla pacjenta.

KOREKCJA WAD

Nie ograniczamy się tylko do czytania liter z tablicy. Postaw na nowoczesne metody badania i korekcji wad wzroku! Zdajemy sobie sprawę, że prawidłowo dobrana korekcja jest gwarancją dobrego widzenia, dlatego też dbamy o to w sposób szczególny.

Optyk Sanok

Oferta

INNE AKCESORIA

Polecamy wszystkie akcesoria do pielęgnacji okularów korekcyjnych przeznaczone do codziennego użytkowania. Oferujemy płyny do czyszczenia i usuwania tłuszczów, zabrudzeń itd.

OPRAWY KOREKCYJNE

Polecamy oprawy korekcyjne od tanich wykonanych metodą wtryskową, po ręcznie robione z pogranicza sztuki jubilerskiej. Oferujemy oprawy z lekkich stopów metali, patenty, gwarantujące dużą redukcję wagi i brak jakichkolwiek uczuleń.

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

Polecamy okulary przeciwsłoneczne z soczewkami polaryzacyjnymi dla kierowców oraz osób przebywających w miejscach nasłonecznionych. Oferujemy okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne z filtrem UV.

SOCZEWKI OKULAROWE I KONTAKTOWE

Polecamy soczewki standardowe oraz najbardziej zaawansowane technologicznie. Oferujemy szkła do nauki i pracy z szerokim polem widzenia dla osób z ubytkiem akomodacji. Posiadamy w ofercie soczewki cienkie i lekkie, które wyposażone w specjalne powłoki antyrefleksyjne.

ADRES

ul. Traugutta 9
pn. – pt.: 10.00-18.00
soboty: 10.00-13.00

ul. Lipińskiego 10
pn. – pt.: 9.00-14.30