Solińskie podgórze

Solińskie podgórze. Zapraszamy do dwóch drewnianych, komfortowych domków położonych w samym centrum Soliny.

Solińśkie podgórze

Domki znajdują się zaledwie 150 metrów od deptaka prowadzącego na Zaporę Solińską, która jest jedną z największych atrakcji turystycznych Bieszczad, oraz nowo wybudowanej kolei gondolowej z wieżą widokową z której możemy podziwiać niezwykłe krajobrazy.

Solińśkie podgórze

Lokalizacja ta idealna jest dla osób, które za dnia chcą być wśród licznych atrakcji jakie oferuje Solina, a  wieczorem marzą o ciszy i spokoju.

 

Nasze domki:

Progi naszych  dwóch domków otwarte są dla Gości od początku maja do końca października. W każdym z nich na piętrze znajdują się 2 sypialnie, a na parterze  duży salon z kuchnią i łazienką oraz bezpośrednie wyjście na taras wyposażony w sprzęt do grillowania.

Dla najmłodszych Gości na terenie obiektu znajduje się plac zabaw z trampoliną, piaskownicą, zjeżdżalniami oraz tipi z małą ścianką wspinaczkową. Oczywiście do każdego domku są dwa bezpłatne miejsca parkingowe.

Cały domek posiada 68m2 powierzchni użytkowej, więc jesteśmy w stanie przyjąć maksymalnie 8 osób.

Solińśkie podgórze

Salon z kuchnią

W naszym domku salon połączony jest z kuchnia, co czyni go jasnym i przestronnym. Posiada wyjście na taras oraz drewniane schody na piętro, gdzie są dwie sypialnie. Znajduje się tu również duża sofa, która w razie potrzeby może być rozłożona i służyć jako spanie dla 2 dodatkowych osób. Telewizor, stolik i komoda. W domku jest bezpłatne WIFI .

Kuchnia jest wyposażona w duży stół, lodówkę, czajnik elektryczny, kuchenkę gazową oraz we wszystkie niezbędne przedmioty potrzebne do przygotowania podstawowych posiłków takie jak: garnki, patelnie, talerze, sztućce, kubki, szklanki.

Solińśkie podgórze

Sypialnia

Na piętrze są dwie sypialnie. W każdej jest jedno podwójne i jedno pojedyncze łóżko oraz duża szafa. Przy łóżkach są stoliki nocne. Na wyposażeniu sypialni jest pościel oraz ręczniki. Przy wynajęciu domku dla ośmiu osób przygotowana będzie dwu osobowa sofa w salonie.

Solińśkie podgórze

Łazienka

W łazience znajduje się rogowy prysznic z przeszkloną kabiną oraz umywalka z szafką i podświetlanym lustrem. Na wyposażeniu łazienki jest również dywanik łazienkowy  i mydło.

Solińśkie podgórze

Taras

Do każdego domku przynależy taras z meblami ogrodowymi takimi jak stół i dwie ławki dla 6 osób oraz szklany stolik z krzesłami. Na wyposażeniu domku jest również grill (węgiel drzewny lub brykiet we własnym zakresie).

Solińśkie podgórze

Plac zabaw dla dzieci . W pobliżu każdego domku znajduje się plac zabaw dla dzieci, widok z okna domku nr. 2

Solińskie podgórze

Kontakt:

Solińskie Podgórze

Nguyen Arkadiusz

Solina 42C

38-610 Solina

Tel. 666 387 565

E-mail: solinskie.podgorze@onet.pl